MIMOJINÉ POJÍZDNÁ DELFSKÁ VĚŠTÍRNA

Vítejte na post-postních webových stránkách - pro zbožné odkazy přejděte na http://www.kardinal.cz/ jinak pokračujte dále ... **************************************************************** Pý-ty-je, Ty pij je! Kdo s námi nepije, Ať pije co pije, Stejně se opije!

A CO DÁLE, BALTAZARE?

OTEVÍRÁNÍ KABINKY Č. 50 A VOLBA NOVÝCH ČLENŮ SPPČKČP

Drazí přátelé a příznivci Čerčansko-Pyšelských radovánek!

Je mi ctí Vás jménem Společenství přátel při Čerčanské kabince č. 50 (dále SPPČKČP) pozvat na oslavně-lelkovné uvítání nové plovárenské sezóny 2009. Letos první, celodenní ležení, polehávání a popíjení se uskuteční v neděli 31. května, tedy v poslední májový den.
Začátek: jak kdo dorazí - Konec: jak kdo odjede. Nicnémě: slavností otevření uskutečníme pravděpodobně ve 13:00 (ještě upřesníme)
Zvláštní zpráva:
Letošní rok jsme se rozhodli umožnit členství v bratrstvu dalším 4 zájemcům z řad sympatizantů Společenství přátel při Čerčanské kabince č. 50. Každý člen úžkého výboru bratrstva Společenstva přátel při Čerčanské kabince č.50 je též vlastníkem vlastního klíče ke kabince č. 50 na Čerčanské plovárně. Doposud jest vlastníků 6, letos se kruh rozšíří o další 4 členy.
   
    Vážní zájemci nechť napíší Žádost o členství na příslušnou stránku Facebooku Společenstva přátel při Čerčanské kabince č.50 či na tento email (bude zveřejněno na stránce FB). Do žádosti napište odůvodnění žádosti.
    Členský poplatek činí opět 100Kč na rok, plus u nových členů ještě láhev až dvě vychlazeného šampaňského, přivezeného s sebou v neděli 31.5. na plovárnu v Čerčanech. (U nevyslyšených žádostí šampaňské propadá ve prospěch Společenství přátel při Čerčanské kabince č. 50. Volba nových členů proběhne během odpolední siesty.

Nevíte, co je kabinka č. 50?
Dvojitá, dřevěná, v prvorepublikovém stylu, u malebné řeky Sázavy, při betonovém jezu, pod starým železničním mostem, nedaleko nově budovaného mostu a hlavně na pomezí mezi Pyšelama a Čerčanama, tam, kde se setkávají všechny cesty, co nakonec stejně vedou na nejbližší pivo. Aneb: nové léto na plovárně je tu coby dub !!!! Více na info též na facebooku a www.pijtyje.7x.cz


Za Spolek přátel při Čerčanské kabince č. 50.
se těší na viděnou, Olga

----
Olga V. Cieslarová
Předsedkyně představenstva a členka Potápěcího sboru bezvodního kontaktu
olganeplave@kabinka50.py
www.pijtyje.7x.cz
Tel. pouze na vyžádání
Žádné komentáře