MIMOJINÉ POJÍZDNÁ DELFSKÁ VĚŠTÍRNA

Vítejte na post-postních webových stránkách - pro zbožné odkazy přejděte na http://www.kardinal.cz/ jinak pokračujte dále ... **************************************************************** Pý-ty-je, Ty pij je! Kdo s námi nepije, Ať pije co pije, Stejně se opije!

A CO DÁLE, BALTAZARE?

farapysely01.pdf, (349.46kB)
Právě vyšlo první číslo Pyšelského farního zpravodaje! Nechť žíje blaze a šíří se vdál!!
Drazí přátelé a příznivci Čerčansko-Pyšelských radovánek!

Je mi ctí Vás jménem Společenství přátel při Čerčanské kabince č. 50 (dále SPPČKČP) pozvat na oslavně-lelkovné uvítání nové plovárenské sezóny 2009. Letos první, celodenní ležení, polehávání a popíjení se uskuteční v neděli 31. května, tedy v poslední májový den.
Začátek: jak kdo dorazí - Konec: jak kdo odjede. Nicnémě: slavností otevření uskutečníme pravděpodobně ve 13:00 (ještě upřesníme)
Russia.pps, (1MB)
Tohle stojí za prohlídnutí ...
Přátelé,
 
Připomínám, že nastala historická chvíle, kdy zazní a do dějin vstoupí společný koncert kapely 5kg s konečně se opět navracející kapelou Láska, vole!
 
K události má dojít ve středu 26.11. od 20.00 v klubu V Jelení na Hradčanech, zastávka „Brusnice“ na trati tramvaje 22 a 23.
 
Tak si ji nenechte ujít, historie se nevrací, jakkoli by se to někdy mohlo zdát.
(Citace z dopisu Honzy Kuneše, 1 z 5kg)


5kg:  http://www.sweb.cz/5kg/
Láska vole!: http://www.freemusic.cz/laskavole/kapela_info.html
Pyšely, sobota 25. října

Drazí přátelé!!!
Coby kamenem dohodil je tu příští sobota a naše již od července toužená oslava návratu, mého z Heidelberku, Markétina z Londýna ..
těšíme se na vás, na muziku nekončící nocí, na slova, na objetí, na radosti, (no i třeba na něco smutnýho když to jinak nepůjde, hlavně když bude veselo :-)

a co tedy?

v sobotu 25. na faře v Pyšelích!!!


jemný nástin harmonogramu:

16:00  zazimování naší kabinky č. 50 na Čerčanské plovárně! Najde se nějaký otužilec či otužilkyně, kdo se smočí v podzimní Sázavě??

a poté pozvolna dorazíme na faru .....
večeři vaří Ogi, něco s Thajskou inspirací (přátelé, napiště kolik vás máme čekat ke stolu, kvůli nákupu kokosových mlík a pod., bude pak třeba vhodit do kasičky tak padesátikorunu)

no a pak nás čeká co bude na nás .... hudební nástroje a co vás napadne s sebou!

v neděli bychom mohli vyrazit na výlet do okolí, Honza Kuneš nás rád provede (po posledním večírku v Pyšelích zůstal snad přes měsíc)

S sebou co k pití a jídlu a k přespání (nazapoměňte, že noci jsou již vlaéé)
Dne 14. září za poledního úsvitu vykonána pouť na kopec Tyrš v Nuslích a oběť Tyrši a Fugnerovi, zakladatelům slovanské tělovýchovy.